Článok Letný špeciál z Nezábudky

Horúce dni sa každý snaží stráviť relaxom v horách, alebo pri vode. My sa šplhať po horách nedokážeme, lebo niekedy aj pár kilometrov autom, 4schody do budovy, alebo jediný krok sú iba nesplneným snom. Pohyb a vodu milujeme ako Vy a s pomocou to zvládneme

Text k článku

Milí priatelia, radi by sme Vás pozdravili prostredíctvom nášho článku a popriali krásne letné dni.

Každodenný život u nás je plný hier, hudby, cvičenia, hravého učenia, zaujímavých činností a umenia. Sú to terapeutické činnosti, ktorými napomáhame napredovaniu našich detí. Bez Vašej podpory by sme to nedokázali. Radi by sme Vám zopár našich aktuálnych aktivít priblížili.

Ku dňu detí sme mali "športový deň" a krásne divadelné predstavenie divadla Portál.Hrali sme bocciu, hádzali do cieľa, nosili loptičky, hrali ruské kolky, slalomovali na kolobežkách, sadili kvety. 

Na konci školského roka sme mali veľmi peknú návštevu žiakov ZŠ v Senci. Spoznávali sa s našimi deťmi a venovali sa hravým súťažným aktivitám na dvore spoločne. Učili sa tolerancii, a učili sa spoznávať vo svojom okolí tých, ktorí sú na pomoc odkázaní.

Veľa našich členov sa bojí vonkajšieho sveta, množstva cudzích ľudí napr. na koncerte, predstavení. Preto voláme umelcov k nám a koncerty a divadielka sú dosiahnuteľné aj pre tých, ktorí vonkajší svet nevedia akceptovať. Naopak s tými, ktorí milujú cestovanie a dianie okolo seba ideme autobusom na výstavu diel žiakov ZUŠ v Senci, potom na prechádzku po meste a na ZMRZLINU. Tú miluje hádam každý.

Dobrovoľníci z DHL nám v júni pomohli natieraním, upratovaním, čistením okien, s údržbou trávnika na dvore v rámci kampane Naše Mesto.

Poslednou fotkou je momentka arteterapie, kde sa naši pripravovali na výtvarný Salón ZPMP 2016 s p. učiteľkou výtvarného odboru ZUŠ Senec.

V letných mesiacoch vďaka projektu chodíme plávať do Aquaparku Senec a na koníky do hipoterapeutického centra Hipony. image

25.augusta sa zapájame do kampane "24-hodinovka pre Dobrú Krajinu". Prosíme vás, podporte nás v ten deň finančným darom a pomôžete nám zvíťaziť medzi 6 neziskovkami. Podporíte našu činnosť a pomôžete zdravotne postihnutým deťom. Ďakujeme.

8/2016

Sponzori: